Kontakt

Tehno-Filter d.o.o.

Proizvodnja sustava za pročišćavanje zraka u industriji
OIB 83620078781


Naziv tvrtke:Tehno filter d.o.o.
Sjedište: Valpovačka 24, 31300 Beli Manastir
Upisana u trg. Registar: Trgovački sud u Osijeku
Iznos temeljnog kapitala: 20.000,00kn
Direktor: Nataša Strišković

info@tehno-filter.hr

Tel : +385 (0) 31 701 211
Fax : +385 (0) 31 701 199

Ako imate neki upit slobodno nas kontaktirajte putem dolje navedenih kontakt informacija ili nas posjetite na navedenoj adresi.

 

 

Nataša Strišković
Direktor

Tel.  +385 (0) 31 701 211

E-mail: direktor@tehno-filter.hr

Ivica Strišković
Tehnički direktor

Tel.  +385 (0) 31 701 211

E-mail: ivica@tehno-filter.hr

Danijel Hanžek, mag.oec.
Voditelj prodaje

Mob. +385 (0) 91 1785 608

E-mail: hanzek@tehno-filter.hr

Domagoj Zušćak
Voditelj marketinga

Tel. +385 (0) 31 701 211

E-mail: domagoj@tehno-filter.hr

Matej Strišković
Koordinator pripreme rada

Mob. +385 (0) 91 1785 625

E-mail: matej@tehno-filter.hr

Zoran Stojčević, ing.
Koordinator proizvodnje

Mob. +385 (0) 91 1785 622

E-mail: zoran@tehno-filter.hr

Reo Strišković
Tehnička služba

Mob. +385 (0) 91 1785 626

E-mail: reo@tehno-filter.hr

Damir Cerin
Tehnička služba

Mob. +385 (0) 91 1785 606

E-mail: damir@tehno-filter.hr

Zoltan Varga
Tehnička služba

Mob. +385 (0) 91 1785 603

E-mail: zoltan@tehno-filter.hr

Zvonimir Srakić mag.ing.el.
Inženjer automatizacije

Tel. +385 (0) 31 701 211

E-mail: zvonimir@tehno-filter.hr

Dunja Škondro, mag.oec.
Računovodstvo

Tel. +385 (0) 31 701 211

E-mail: dunja@tehno-filter.hr

Mirjana Kolesar
Administracija

Tel. +385 (0) 31 701 211

E-mail: mirjana@tehno-filter.hr